Kurz a dílna tvůrčího psaní

Chcete se naučit psát? Nebo se v psaní prostě jen zlepšit? Pochopit, jaké děláte chyby? Přijďte na kurz nebo dílnu tvůrčího psaní, které budou probíhat v Kulturním centru v Klášterci nad Ohří (online kurzy jsou v nabídce celý kalendářní rok).

Semináře můžete koupit hotově nebo online v Kulturním centru Klášterec nad Ohří, přihlášky ke všem kurzům na tel. 604 601 982 nebo e-mailu renata.sindelarova(zavináč)seznam.cz.

První podzimní začne 10. října 2023 a scháze se budeme v úterý od 18 hodin v KC.

Další prezenční kurz začne v úterý 6. února 2024 v 18 hodin, schůzky i obsah budou koncipovány stejně, témata a texty budou nové.

Na 10 setkáních:

– si vyzkoušíte různé tvůrčí techniky,

– rozvinete svou kreativitu, fantazii a slovní zásobu,

– dostanete spoustu rad, jak psát poutavěji a jakých chyb se máte vyvarovat,

– získáte důležitou zpětnou vazbu a určitě se u toho dobře pobavíte.


Ve víkendové dílně tvůrčího psaní 18. a 19. května 2024 (od 10 do 18 h) se zaměříme na psaní příběhů a povídek, které v případě zájmu můžeme také rozšířit o básně.

Co nás čeká? V případě příznivého počasí půjdeme do parku a necháme se trochu inspirovat přírodou a historií.

Půjde o to, zlepšit se ve své tvorbě. Pochopit, jaké děláte chyby a zkusit se jich vyvarovat. Získejte důležitou zpětnou vazbu

Popovídat si o svém psaní s lidmi naladěnými na stejnou notu a ještě se u toho dobře pobavíte.

Počet míst je omezen, proto se co nejdříve přihlaste na jeden z uvedených kontaktů (renata.sindelarova(zavináč)seznam.cz nebo tel. 604.601.982). Platbu uhraďte v pokladně Kulturního centra Klášterec nad Ohří (osobně či online zakoupením vstupenky do kurzu).

Pokud jste již nějakou povídku napsali, vezměte ji s sebou!

TOPlist
Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je Renata. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.