Povídkový příběh Včera bylo brzy

Soužití lidí přináší nejen hezké, ale i nepříjemné chvíle – když někdo někoho jiného omezuje, nerespektuje pravidla slušného chování či mu dokonce ubližuje. Zatímco státní policisté řeší prohřešky týkající se porušení zákona, městští strážníci pečují především o prevenci.

Hlavním hrdinou knihy „Včera bylo brzy“ se stal strážník Zdeněk, který během svých hlídek či v pracovním volnu potkává různé, velmi zajímavé osoby – další obyvatele města Klášterec nad Ohří. Většina z nich řeší nějaký osobní problém, který potřebuje svůj čas, aby dozrál ke správnému řešení. Včera na něj mohlo být příliš brzy…

Soubor povídek volně navazuje na odbobně stavěný soubor povídek Dnes je i zítra, v němž sehrála hlavní roli pošťačka.

V roce 2022 knihu vydalo město Klášterec nad Ohří. Knihu lze zakoupit v kláštereckém turistickém informačním centru. Není k dispozici na mém e-shopu, ale pokud o ni máte zájem, napište mi a nějak to vyřešíme, zařídím to.

TOPlist

Share Button

1 komentář u „Povídkový příběh Včera bylo brzy

  1. Dnes jsem si vyzvedla knihu z víkendové tipovačky města: Včera bylo brzy. Knížku jsem otevřela, sotva jsem přišla domů a přečetla ji na jeden nádech. Ono to ani jinak nešlo. I když se uvádí, že příběhy i osoby jsou smyšlené, mám o tom pochyby. Snad v každém příběhu jsem někoho viděla a říkala si, že strážník Zdeněk určitě mluví o něm. Příběhy jsou tak suprový, že se do nich opravdu dokážete vžít. Za mě naprostá spokojenost a vřele ji doporučím všem. Opravdu jsem se i zasmála a četla, co nejrychleji umím, abych věděla, jak to dopadne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *