Kurzy tvůrčího psaní ONLINE

Níže uvedené ONLINE KURZY TVŮRČÍHO PSANÍ sestávají z 10 lekcí, z nichž každá je zaměřena na určitou oblast a má dvě části, u kterých strávíte nejméně 2 hodiny / lekci, celkem min. 20 hodin.

Každý účastník postupuje lekcemi tak, že si projde teoretickou i praktickou část a pošle všechny úkoly na zadanou e-mailovou adresu. Každá lekce obsahuje jiný počet úkolů. Některá obsahuje jen 2 větší úkoly, jiná zase více drobných úkolů. Po zhodnocení úkolů dostanete zpětnou vazbu a heslo k další lekci.

Maximální doporučená doba studia je 20 týdnů (5 měsíců) při absolvování alespoň jedné části lekce týdně. Záleží ale především na vás, jak rychle budete ve studiu pokračovat. Minimální doba studia je 10 dní, pokud se budete denně věnovat oběma částem každé lekce (zhruba 2 hodiny denně), všechny úkoly splníte hned a já budu mít příležitost je obratem zhodnotit (ale vždy to obratem zaručit nelze).


V nabídce jsou momentálně tyto kurzy:

  • ONLINE ZÁKLADNÍ KURZ obsahuje těchto 10 lekcí: charakteristika postavy, tvorba dialogu, umělecké jazykové prostředky, líčení a vyprávění, vyprávěcí formy a postupy, chronologie a kontext, vyhni se klišé, humor kontra napětí, vystavění zápletky, tvorba povídky.

Každá zkušenost je dobrá zkušenost. Zpětná vazba tě určitě posune dál. Nauč se o svém textu přemýšlet jinak. Začni vnímat slova jako stavební kameny. Vnímej svět jako zázračný zdroj mnoha zajímavých předmětů a událostí, o kterých se dá psát různým způsobem. Psaní je zábavná hra s mnoha různými rozuzleními.

Zde je zdarma připravena UKÁZKA Z LEKCE

Cena za celý kurz v rozsahu 10 lekcí (cca 20 hod): 6 900 Kč

POZOR! V červenci a srpnu letní sleva 50 %

Začít můžete ihned po zaplacení faktury. Objednat na: KONTAKTY


  • ONLINE SPECIÁLNÍ KURZ rozšiřuje základní kurz a obsahuje těchto 10 lekcí: tvůrčí techniky, poetická tvorba, žurnalistika a copywriting, fejeton a úvaha, reportáž a rozhovor, dialog a divadelní scénář, vnímání a filmový scénář, konstrukce příběhu, povídka bez hranic, jak napsat a vydat knihu.

Věř, že každá lekce pro tebe bude přínosem, i když si myslíš, že její obsah nevyužiješ. Naučíš se vnímat text z různých úhlů, zapojíš více smyslů. A nakonec svou zkušenost využiješ nejen při psaní svého blogu či románu, ale i v běžném životě – třeba při žádosti o zaměstnání, jednání s úřady či tvorbě nějaké prezentace.

Zde je zdarma UKÁZKA LEKCE.

Cena za celý kurz v rozsahu 10 lekcí (cca 20 hod): 6 900

POZOR! V červenci a srpnu letní sleva 50 %

Začít můžete ihned po zaplacení faktury. Objednat na: KONTAKTY.


Při objednání obou kurzů najednou zaplaťte za všech 20 lekcí (v rozsahu cca 40 hodin zkušeností + zpětná vazba) pouze 11 900


  • Pokud jste pro sebe nenašli to „pravé ořechové“, možná je pro vás nejlepší cesta ONLINE KONZULTACE, která je vhodná spíš pro již trochu ostřílené autory. Možná jen potřebujete vypilovat své slabé stránky nebo chcete pomoci s procesem tvoření.

Mé kompetence k výuce kurzů tvůrčího psaní:

  • mnohaletá autorská a nakladatelská činnost  (romány, povídky, básně, gamebooky)
  • několikaletý porotce a bývalý úspěšný účastník literárních soutěží 
  • copywriterské zkušenosti a redaktorská činnost na netu i v tištěných médiích
  • kurz tvůrčího psaní pořádaný Literární akademií J. Škvoreckého
  • vystudovaná pedagogika volného času
TOPlist
Share Button

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *