TOP Gamebook Kdo zachrání planetu?

Ve městě se objeví nová holka, Naďa. Ví úplně všechno o přírodě a hledá někoho, kdo by jí pomohl zachránit planetu. Sára s malou Terezkou souhlasí okamžitě, ale nezbedným dvojčatům Péťovi a Tondovi se do toho nechce. Opravdu tolik záleží na tom, co každý z nás pro přírodu dělá? A proč? Veselý pejsek Tap situaci bedlivě sleduje a zdá se, jako by tomu všemu rozuměl.

Gamebook není obyčejné čtení!

Na každé liché stránce najdete obrázek spojený s úkolem. Kdo ho vyřeší, může číst dál. Někdy je potřeba také rozhodnout, co se má odehrát. Mají se děti podívat do jeskyně, zůstat v lese, jít na koupaliště? Ze čtení se tím pádem stává skutečná zábava.

128 stran, brožovaná, ilustrace Petra Šolcová, prodejní cena 199 Kč (přejdi na e-shop)

Ukázka

TOPlist

Share Button

1 komentář u „TOP Gamebook Kdo zachrání planetu?

  1. Knihou prolíná příběh dětí a na opravdu každé stránce se čtenář dozví nějakou zajímavost nejen ze světa rostlin a živočichů. Na každou stránku pak navazuje úkol, který čtenáře po vyluštění zavede dál.
    Tahle knížka je fajn proto i pro děti, které čtení jako takové nebaví . Tady nejde totiž jen o čtení, ale i o řešení zajímavých úkolů, bez kterých se čtenář nepohne dál, a to knížku dělá velmi zajímavou.
    V této knížce se jede jedna velká dobrodružná jízda!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *