Kurzy tvůrčího psaní ONLINE

  1. Všeobecný kurz – se soustředí na tvůrčí techniky a věnuje se próze, poezii i žurnalistice, od každého oboru si vyzkoušíš kousek a naučíš se díky tomu vnímat text úplně jinak než dosud
  2. Spisovatelský kurz – je zaměřen pouze na psaní prózy a vyprávěcí postupy, naučí tě pojímat text originálně a přemýšlet o něm tak, aby byl pro čtenáře co nejpoutavější; dostaneš rady, jak napsat povídku či román a jak si knihu vydat

Délka kurzů: 10 lekcí ve 2 částech po cca 1,5 hod., tj. celkem 30 hodin

Každá lekce obsahuje: teoretickou i praktickou část a různý počet úkolů, které se odesílají na e-mail a k nimž dostaneš zpětnou vazbu, která je pro tebe úplně nejdůležitější (dozvíš se více o svých chybách, které se spolu pokusíme odstranit). Zároveň se zpětnou vazbou na úkol obdržíš heslo k další lekci.

Doporučená doba studia: 20 dní až 20 týdnů, záleží především na tobě

Začít můžeš ihned po zaplacení faktury. Objednat na: KONTAKTY


  • ONLINE SPISOVATELSKÝ KURZ obsahuje těchto 10 lekcí: charakteristika postavy, tvorba dialogu, umělecké jazykové prostředky, líčení a vyprávění, vyprávěcí formy a postupy, chronologie a kontext, vyhni se klišé, humor kontra napětí, vystavění zápletky, tvorba povídky (resp. příběhu).

Každá zkušenost je dobrá zkušenost. Zpětná vazba tě určitě posune dál. Nauč se o svém textu přemýšlet jinak. Začni vnímat slova jako stavební kameny. Vnímej svět jako zázračný zdroj mnoha zajímavých předmětů a událostí, o kterých se dá psát různým způsobem. Psaní je zábavná hra s mnoha různými rozuzleními.

Zde je zdarma připravena UKÁZKA Z LEKCE

Cena za celý kurz v rozsahu 10 lekcí (cca 30 hod): 3 900 Kč

Začít můžete ihned po zaplacení faktury. Objednat na: KONTAKTY


  • ONLINE VŠEOBECNÝ KURZ rozšiřuje základní kurz a obsahuje těchto 10 lekcí: tvůrčí techniky, poetická tvorba, žurnalistika a copywriting, fejeton a úvaha, reportáž a rozhovor, dialog a divadelní scénář, vnímání a filmový scénář, konstrukce příběhu, povídka bez hranic, jak napsat a vydat knihu.

Věř, že každá lekce pro tebe bude přínosem, i když si myslíš, že její obsah nevyužiješ. Naučíš se vnímat text z různých úhlů, zapojíš více smyslů. A nakonec svou zkušenost využiješ nejen při psaní svého blogu či románu, ale i v běžném životě – třeba při žádosti o zaměstnání, jednání s úřady či tvorbě nějaké prezentace.

Zde je zdarma UKÁZKA LEKCE.

Cena za celý kurz v rozsahu 10 lekcí (cca 30 hod): 3 900

Začít můžete ihned po zaplacení faktury. Objednat na: KONTAKTY.


Při objednání obou kurzů najednou zaplaťte za všech 20 lekcí (v rozsahu cca 40 hodin zkušeností + zpětná vazba) pouze 4 900


  • Pokud jste pro sebe nenašli to „pravé ořechové“, možná je pro vás nejlepší cesta ONLINE KONZULTACE, která je vhodná spíš pro již trochu ostřílené autory. Možná jen potřebujete vypilovat své slabé stránky nebo chcete pomoci s procesem tvoření. Možná je i REVIZE TEXTU.

Mé kompetence k výuce kurzů tvůrčího psaní:

  • mnohaletá autorská a nakladatelská činnost  (romány, povídky, básně, gamebooky)
  • několikaletý porotce a bývalý úspěšný účastník literárních soutěží 
  • copywriterské zkušenosti a redaktorská činnost na netu i v tištěných médiích
  • kurz tvůrčího psaní pořádaný Literární akademií J. Škvoreckého
  • vystudovaná pedagogika volného času
TOPlist
Share Button

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *