Ezoterická krimi Můj svět v tobě

Vnímá skutečně malý Leo paranormální jevy? Má nadpřirozené schopnosti, nebo jen bujnou fantazii, kterou v něm rozvíjí jeho matka spiritistka? Podaří se Leovi telepaticky zachytit myšlenky ztracené kamarádky Sofinky? Co si o tom myslí rodinný přítel Robert a jak do toho všeho zapadá Leův sociopatický otec Tomáš? Můj svět v tobě je příběh o tom, že i když se někdy zdá, že vše už je ztraceno, pořád nám zbývá naděje.

Volné pokračování románu Jen jeden svět – samostatný příběh se stejnými postavami.

Objednat knihu v e-shopu

Recenze knihy

Nakladatelství Literární strom, 2019

TOPlist

Share Button

7 komentářů u „Ezoterická krimi Můj svět v tobě

  1. Včera jsem knihu dočetl a jsem z ní nadšený! Strhující, napínavý a nepředvídatelný příběh plný zvratů, který se velmi dobře čte. Vše do sebe až mysticky zapadá, je to dokonalé. Autorka zná dokonale Prahu, kriminalistiku, ezoteriku, psychologii, mezilidské vztahy a dokonce i Kvakoše! 😀 Těším se na případné třetí pokračování.

  2. Dobrý den, Renat. Před pár dny jsem dočetla vaši knihu „Můj svět v tobě“ a mile mne potěšilo, že jsem se mohla více dozvědět o pokračování osudu osob z knihy „Jen jeden svět.“ Knihu jsem přečetla takříkajíc jedním dechem. Víc a víc utvrzuje člověka v přesvědčení, že náhody jsou spíše něco determinovaného, že se vše jen jako náhoda jeví. Moc hezky se to četlo a krásně z toho vyvěrala „čistota“ i „znečištění“ duší. Tímto také ještě zpětně velmi kladně hodnotím i knihu „Jen jeden svět,“ o níž platí totéž co o zmíněném volném pokračování. Již se těším na případné 3. pokračování. Eva D.F

  3. Dobrý den, paní Renato, dočetla jsem Vaší knihu a jsem úplně nadšená. Skládám Vám poklonu za ten krásný příběh, za to, jak dokážete slovně popsat pocity, myšlenky… jste úžasná spisovatelka …. vůbec jsem neměla tušení o Vaší práci…že umíte tak zaujmout čtenáře… Děkuji a přeji hezký den ☀️ Jarka K.

  4. Zajímavé čtení. V dnešní době negativních informací, těším se na další knihu. A jaký román je…? Napínavý, zajímavý, trochu mystično a ze života… Ještě nejsem u konce, ale DOPORUČUJI!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *