Sleva!

Bolest neutopíš

(Hodnocení: 3)

199,00 

Syrovost života. Karamboly. Sex. Alkohol. A boj. Tak by se dal charakterizovat příběh, který je inspirovaný skutečnými událostmi a nezačíná právě šťastně.

„Víš, že jsem si vždycky myslel, že sex je pro mě ve vztahu na prvním místě? A teď vidím, že prostě jenom nechci být sám,“ vysloví jednoho dne Míra.

Táhne mu na padesát, ale v podstatě stihl prožít dva životy. Dvě manželství. Leccos se mu v nich nepovedlo a na leccos je naopak pyšný.

Jeho životní krédo? „Hlavně se z toho nepodělat!“ I když to někdy opravdu bolí.

Kategorie:

Popis

Vázaná, 232 stran

Kniha vyšla 3. května 2022

Posledních pár týdnů strávila po nemocnicích nebo doma na gauči. Takže sedět v krásném slunném podzimním dni na balkóně, pít kávu a kouřit cigaretu pro ni byl opravdový svátek. Snažil se její malá vítězství neshazovat škarohlídstvím. Chápal, jak je důležité se radovat z každé hezké vteřiny, při které se povede zapomenout na svá trápení. Jen škoda, že na tohle většina lidí přijde, až když je pozdě. Všichni bychom měli nejdřív zestárnout, zmoudřet a pak s tím vším, co jsme se naučili, se teprve narodit.

Share Button

3 recenze Bolest neutopíš

 1. Markéta

  Jen dvakrát v životě se mi stalo, že jsem knihu přečetla na jeden zátah. Kniha Bolest neutopíš je druhá z nich. Autorka popisuje reálný život.. je v něm bolest, neúspěch, zoufalost, beznaděj.. tyto negativa ale propalují stejnou silou láska, úspěch, naděje..
  Od prvních řádků Vás příběh vtáhne. Prožíváte život hrdiny, v každé jeho životní etapě. V té dobré mu držíte palce, v té negativní doufáte, že tohle Vás v životě opravdu nepotká… A že hlavní hrdina to zvládne..
  Silný příběh na základě skutečných událostí Vás pojme, vnímáte život, jaký je či může být..
  A jak autorka slibuje – život reálný, chvílemi plný úspěchu a lásky, který v mžiku střídá neúspěch či beznaděj, Vás vtáhne a Vy doufáte – věříte, a držíte palce..
  Doporučuji!!!!

 2. Kamila

  Nejsem registrovaná na databázi knih, tak aspoň takhle… Moc se mi to líbilo! Sice trochu smutné, ale život už je holt takový.

 3. Janča

  Miluju reálné příběhy! A když jsou napsané dobře… Zbývá jen tleskat. Autorovi, životu, Bohu.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *