Sleva!

Balíček GAMEBOOK 4

669,00 

Balíček 4 gamebooků pro děti Renaty Šindelářové: Ztraceni v rudolfinské Praze (ilustrace Libor Drobný), Tajemství pokladu svatého Václava (ilustrace Libor Drobný), Zpět o sto let na výlet (ilustrace Libor Drobný) a Kdo zachrání planetu? (ilustrace Petra Šolcová)

Kategorie:

Popis

Popis

Gamebooky pro děti 9-13 let. Kromě příběhu obsahuje každý dvoulist úkol, který je třeba vyřešit, než lze pokračovat v četbě. Úkoly jsou vždy doplněné obrázkem.

Kdo zachrání planetu?

Parta dětí se učí starat o přírodu a díky nové kamarádce Nadě se dozvídají spoustu zajímavostí o ní. Děti krmí kachny, budují krmítko, starají se o zvířátka v době sucha. Na každém kroku partě pomáhá psí kamarád Tap. Je to nejjednodušeji psaná kniha ze všech gamebooků a má největší písmenka, proto je ideální na seznámení s gamebookovými příběhy.

Ztraceni v rudolfinské Praze

Dva dětští kamarádi, Vojta s Klárkou, se díky černému zrcadlu a dávné alchymii ocitnou v Praze v době vlády císaře Rudolfa II. Odtud  pak hledají cestu zpátky. Kniha ukáže Prahu v trochu jiném světle.

Tajemství pokladu svatého Václava 

Vojta s Klárkou tentokrát cestují do minulosti zcela úmyslně, aby našli poklad svatého Václava a stali se jeho ochránci. Tentokrát jim pomůže vědec Alex. Čtenáři se během příběhu dozvědí spoustu zajímavostí z českých dějin. Kniha volně navazuje na Ztraceni v rudolfinské Praze.

Zpět o sto let na výlet

Vojta s Klárkou jsou opět tu a tentokrát se společně vydávají na cestu 20. stoletím. Vojtova prababička totiž ztratila paměť, takže se naši hrdinové spolu s ní vydávají do historie, aby s ní znovu prožili její život. Díky tomu zažijí spoustu dobrodružství. Kniha volně navazuje na Tajemství pokladu svatého Václava.

 

 

Share Button

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Balíček GAMEBOOK 4“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *