Edice KNIHOMOL

Zažerte se s námi do knih na našem e-shopu nebo si pořiďte e-knihu

BOLEST NEUTOPÍŠ (e-kniha) – Renata Šindelářová

Některé příběhy píše sám život. Umí naše osudy zamotat poměrně dokonale. Ale možná… že si je zamotáváme také dost sami?

Syrovost života. Karamboly. Sex. Alkohol. A boj. tak by se dal ccharakterizovat příběh, který je inspirovan skutečnými událostmi a nezačíná právě šťastně… „Víš, že jsem si vždycky myslel, že sex je pro mě ve vztahu na prvním místě? A teď vidím, že prostě jenom nechci být sám,“ vysloví jednoho dne Míra. Táhne mu na padesát, ale v podstatě stihl prožít dva životy. Dvě manželství. Leccos se mu v nich nepovedlo a na leccos je naopak pyšný. Jeho životní krédo? „Hlavně se z toho nepodělat!“ I když to někdy opravdu bolí.

Tuto knihu je v současné chvíli možné zakoupit pouze jako e-knihu. Ke čtení vám ovšem stačí pouze telefon a aplikace pro zobrazování epub formátů, kterou lze získat i zdarma.

MŮJ SVĚT V TOBĚ – Renata Šindelářová

Kde jedny hranice začínají, nemusí druhé nutně končit. Dva světy se mohou vzájemně prolnout. Ten můj se odráží do toho tvého a naopak.

Vnímá skutečně malý Leo paranormální jevy? Má nadpřirozené schopnosti, nebo jen bujnou fantazii, kterou v něm rozvíjí jeho matka spiritistka? Podaří se Leovi telepaticky zachytit myšlenky ztracené kamarádky Sofinky? Můj svět v tobě je příběh o tom, že i když se někdy zdá, že vše už je ztraceno, pořád nám zbývá naděje.

Recenze knihy 

Objednat knihu v e-shopu

JEN JEDEN SVĚT – Renata Šindelářová

Lehce eroticky zabarvený román s ezoterickou tématikou a kriminální zápletkou.

Může ezoterička Bianka skutečně komunikovat s mrtvými? Pokud ano, smrt pro ni není konečná. A není to přesně ten důvod, proč by bez výčitek svědomí dokázala také zabít? Investigativní novinář Daniel nařkne mystičku z vraždy člověka, kterému Bianka smrt nejprve předpověděla. Byla to náhoda, či úmysl?  

Recenze knihy 

Objednat knihu v e-shopu

KRÁSKA PŘICHÁZÍ – Adriana Šindelářová

Historický román o dívce, která se přenese v čase, aby se mohla setkat se svou oblíbenou postavou z historie, královnu Nefertiti.

Už jako malá se rozhodla zasvětit svůj život tajům starověkého Egypta. Fascinovaly ji ty ohromné nádherné chrámy tyčící se hrdě k nebi, prazvláštní písmo a příběhy faraonů podmaňující si velkou část z tehdy známého světa. Příběhy, které byly už tak vzdálené a pohřbené tisíciletou historií, a přece se v její mysli odehrávaly, jako by se zrovna udály. Věděla, že má Egypt napsaný v osudu. Netušila však, jak moc.

1. recenze knihy,  2. recenze knihy 

Objednat knihu v e-shopu

OBĚŠENCI JDOU S NÁMI  – Tomáš Lojek

Soubor povídek ze současné Prahy pro literární fajnšmekry, kterým nevadí trochu pesimismu.

Dvěma městským policistů přinesou noční hlídky za volantem nejedno hořké poznání. Na poli pod ruzyňským letištěm se prolíná svět pracovníků archeologického výzkumu se světem mrtvých Keltů. Mladý pár se vypraví na hřbitov zvířátek v Bohnicích pochovat milovanou fenku, ale vše nabere nečekaný spád. Zatímco jednoho rána vyděsí rozespalé chodce v pražských ulicích oběšenci.

Recenze knihy

Objednat knihu v e-shopu

TOPlist

Share Button