Edice KNIHOMOL

Zažerte se s námi do knih!

MŮJ SVĚT V TOBĚ – Renata Šindelářová

Vnímá skutečně malý Leo paranormální jevy? Má nadpřirozené schopnosti, nebo jen bujnou fantazii, kterou v něm rozvíjí jeho matka spiritistka? Podaří se Leovi telepaticky zachytit myšlenky ztracené kamarádky Sofinky? Co si o tom myslí rodinný přítel Robert a jak do toho všeho zapadá Leův sociopatický otec Tomáš? Můj svět v tobě je příběh o tom, že i když se někdy zdá, že vše už je ztraceno, pořád nám zbývá naděje.

Kde jedny hranice začínají, nemusí druhé nutně končit. Dva světy se mohou vzájemně prolnout. Ten můj se odráží do toho tvého a naopak.

Volné pokračování románu Jen jeden svět – samostatný příběh.

Objednat lze za cenu 229 Kč na fakturu hrazenou předem. PŘEJDI NA OBJEDNÁVKU

JEN JEDEN SVĚT – Renata Šindelářová

Může ezoterička Bianka skutečně komunikovat s mrtvými? Pokud ano, smrt pro ni není konečná. A není to přesně ten důvod, proč by bez výčitek svědomí dokázala také zabít? Investigativní novinář Daniel nařkne mystičku z vraždy člověka, kterému Bianka smrt nejprve předpověděla. Náhoda, či úmysl?  

232 stran, recenze knihy a hodnocení v databázi knih

Knihou plnou ezoteriky a filozofických úvah vás provede mírně napínavý příběh s erotickými prvky. Objednat si ji můžete v papírové podobě na fakturu za 239 Kč (PŘEJDI NA OBJEDNÁVKU) nebo jako e-knihu za 149 Kč a číst můžete začít hned.

KRÁSKA PŘICHÁZÍ – Adriana Šindelářová

Už jako malá se rozhodla zasvětit svůj život tajům starověkého Egypta. Fascinovaly ji ty ohromné nádherné chrámy tyčící se hrdě    k nebi, prazvláštní písmo a příběhy faraonů podmaňující si velkou část z tehdy známého světa. Příběhy, které byly už tak vzdálené a pohřbené tisíciletou historií, a přece se v její mysli odehrávaly, jako by se zrovna udály. Prostě věděla, že má Egypt napsaný v osudu. Netušila však, jak moc.

224 stran, recenze knihy a hodnocení v databázi knih

Historický román ze starověkého Egypta o dívce, která se přenese v čase, aby se mohla setkat a lépe poznat svou oblíbenou postavu z historie, královnu Nefertiti, si můžete objednat za 239 Kč (PŘEJDI NA OBJEDNÁVKU) nebo za 149 Kč jako e-knihu.

OBĚŠENCI JDOU S NÁMI  – Tomáš Lojek

Jedno město, různí lidé a jejich všední i nevšední příběhy v rozkolísané realitě současnosti. Nováček u městské policie a jeho ostřílený parťák pomáhají a chrání, ale noční hlídky za volantem služebního vozu v Nuslích jim oběma přinesou i nejedno poznání s hořkým koncem. Na poli pod ruzyňským letištěm se prolíná svět svérázných pracovníků archeologického výzkumu se světem mrtvých Keltů. Mladý pár se vypraví na hřbitov zvířátek v Bohnicích pochovat milovanou fenku, ale celá akce nabere ve finále nečekaný spád. Zatímco jednoho zimního rána vyděsí ještě rozespalé chodce v pražských ulicích oběšenci – co nám chtějí říct?

Soubor povídek na 112 stranách. Útlost sbírky kompenzuje její hloubka. Soubor je určen pro literární fajnšmekry. Delikatesy také zaberou na talíři méně místa, ale o to více si je vychutnáte. Hodnocení na databázi knih, rozhovor s autorem.

Objednat za cenu 129 Kč (sleva ze 189 Kč) s platbou na fakturu předem. PŘEJDI NA OBJEDNÁVKUTOPlist

Share Button