Edice KNIHOMOL

Zažerte se s námi do knih!

JEN JEDEN SVĚT – Renata Šindelářová

Může ezoterička Bianka skutečně komunikovat s mrtvými? Pokud ano, smrt pro ni není konečná. A není to přesně ten důvod, proč by bez výčitek svědomí dokázala také zabít? Investigativní novinář Daniel nařkne mystičku z vraždy člověka, kterému Bianka smrt nejprve předpověděla. Náhoda, či úmysl?  

232 stran, recenze knihy a hodnocení v databázi knih

Knihou plnou ezoteriky a filozofických úvah vás provede mírně napínavý příběh s erotickými prvky. Objednat si ji můžete v papírové podobě na fakturu za 239 Kč včetně poštovného nebo jako e-knihu za 149 Kč – a číst můžete začít hned.

KRÁSKA PŘICHÁZÍ – Adriana Šindelářová

Už jako malá se rozhodla zasvětit svůj život tajům starověkého Egypta. Fascinovaly ji ty ohromné nádherné chrámy tyčící se hrdě    k nebi, prazvláštní písmo a příběhy faraonů podmaňující si velkou část z tehdy známého světa. Příběhy, které byly už tak vzdálené a pohřbené tisíciletou historií, a přece se v její mysli odehrávaly, jako by se zrovna udály. Prostě věděla, že má Egypt napsaný v osudu. Netušila však, jak moc.

224 stran, recenze knihy a hodnocení v databázi knih

Historický román ze starověkého Egypta o dívce, která se přenese v čase, aby se mohla setkat a lépe poznat svou oblíbenou postavu z historie, královnu Nefertiti, si můžete objednat za 239 Kč včetně poštovného – na fakturu předem.

OBĚŠENCI JDOU S NÁMI  – Tomáš Lojek

Jedno město, různí lidé a jejich všední i nevšední příběhy v rozkolísané realitě současnosti. Nováček u městské policie a jeho ostřílený parťák pomáhají a chrání, ale noční hlídky za volantem služebního vozu v Nuslích jim oběma přinesou i nejedno poznání s hořkým koncem. Na poli pod ruzyňským letištěm se prolíná svět svérázných pracovníků archeologického výzkumu se světem mrtvých Keltů. Mladý pár se vypraví na hřbitov zvířátek v Bohnicích pochovat milovanou fenku, ale celá akce nabere ve finále nečekaný spád. Zatímco jednoho zimního rána vyděsí ještě rozespalé chodce v pražských ulicích oběšenci – co nám chtějí říct?

Soubor povídek na 112 stranách. Útlost sbírky kompenzuje její hloubka. Soubor je určen pro literární fajnšmekry. Delikatesy také zaberou na talíři méně místa, ale o to více si je vychutnáte. Hodnocení na databázi knih, rozhovor s autorem.

Objednat za cenu se slevou 159 Kč včetně poštovnéhoplatba fakturou předem.

TOPlist

Share Button