Sleva!

Zpět o sto let na výlet

179,00 

Vojta s Klárkou jsou opět tu a tentokrát se společně vydávají na cestu 20. stoletím. Vojtova prababička totiž ztratila paměť, takže se naši hrdinové spolu s ní vydávají do historie, aby s ní znovu prožili její život. Díky tomu zažijí spoustu dobrodružství. Během druhé světové války potkají partyzány, zažijí lampiónový průvod a během sametové revoluce se dokonce ocitnou v policejním voze. Vlastně je docela fajn zjistit, jak žili naši rodiče a prarodiče, čeho se báli a na co těšili, dokonce jaké hráli hry, když byli sami ještě dětmi.

Vydáno r. 2021 nakladatelstvím Portál

Kategorie:

Popis

Tento gamebook je pro děti od 9 do 13 let. Kniha je zakódovaná. VšecÝo pochopíš Ýed, nemusíš se nikam Ýát. Užij si to a přemýšlej! 

Každá kapitola je ukončena logickým, matematickým, jazykovým, postřehovým či jiným úkolem, který čtenáře odkáže na pokračování v příběhu. Na některých místech se čtenáři mohou samostatně rozhodnout, jak by podle nich měl příběh dál pokračovat. Jde tedy o knihu v pravém slova smyslu interaktivní. Děti si tak bystří hlavu i vlastní úsudek a navíc se nenásilnou formou dozvídají informace z nedaleké minulosti.

Ilustrace: Libor Drobný

Ukázka:

Share Button

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Zpět o sto let na výlet“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *