Sleva!

Balíček GAMEBOOK 3

499,00 

Balíček tří gamebooků pro děti Renaty Šindelářové: Ztraceni v rudolfinské Praze (ilustrace Libor Drobný), Tajemství pokladu svatého Václava (ilustrace Libor Drobný) a Kdo zachrání planetu? (ilustrace Petra Šolcová)

Kategorie:

Popis

Gamebooky pro děti 9-13 let. Kromě příběhu obsahuje každý dvoulist úkol, který je třeba vyřešit, než lze pokračovat v četbě. Úkoly jsou vždy doplněné obrázkem.

Ztraceni v rudolfinské Praze

Dva dětští kamarádi, Vojta s Klárkou, se díky černému zrcadlu a dávné alchymii ocitnou v Praze v době vlády císaře Rudolfa II. Odtud  pak hledají cestu zpátky. Kniha ukáže dětem Prahu v trochu jiném světle.

Tajemství pokladu svatého Václava 

Vojta s Klárkou tentokrát cestují do minulosti zcela úmyslně, aby našli poklad svatého Václava a stali se jeho ochránci. Tentokrát jim pomůže vědec Alex. Čtenáři se během příběhu dozvědí spoustu zajímavostí z českých dějin.

Kdo zachrání planetu?

Parta dětí se učí starat o přírodu a díky nové kamarádce Nadě se dozvídají spoustu zajímavostí o ní. Děti krmí kachny, budují krmítko, starají se o zvířátka v době sucha. Na každém kroku partě pomáhá psí kamarád Tap. Tato kniha je nejvhodnější pro gamebookového začátečníka, má největší písmenka a příběh je jednodušší.

Share Button

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Balíček GAMEBOOK 3“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *