Kráska přichází

Na literárním stromě vyrašila nová větvička v podobě románu „Kráska přichází“ začínající autorky Adriany Šindelářové. Příběh nás vtáhne do starověkého Egypta, kde se hlavní hrdinka snaží zjistit něco více o životě a smrti Nefertiti. V dramatickém příběhu královny nechybí láska, palácové intriky ani egyptské slunce tolik velebené Nefertitiným mužem Achnatonem.

Knihu si můžete objednat za 239 Kč včetně poštovného zde na fakturu hrazenou předem.

V elektronickém formátu stojí kniha 149 Kč a pořídit můžete na stránkách Palmknihy.cz.

Anotace knihy, recenze knihy a hodnocení v databázi knih

Share Button
Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je Renata. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Kráska přichází

  1. Milá Renato, dnes ráno jsem dočetla Adrianinu knížku Kráska přichází a jsem naprosto uchvácená! Příběh je skvělý!!! Dobře napsaný po stránce stylistické a o ději ani nemluvím! Fascinuje mě, jak Adriana dokázala mistrně zkombinovat dostupné historické údaje s fikcí do perfektně vystavěného celku. Našla jsem si hned několik informací o postavách, které v knize vystupují, a dospěla jsem ke stejnému závěru jako zjevně autorka, že všechny se od sebe liší jak ve faktech, tak i v letopočtech, což dává skvělý prostor pro vystavění příběhu na základě vlastní fantazie, aniž by přitom člověk popřel zjevný historický fakt. Moje poklona patří i obrovským autorčiným znalostem tehdejších reálií, které jsou v knize viditelné na každém kroku. Manžel, který roky nečetl žádnou beletrii, pod vlivem mých dojmů vzal Krásku do ruky a zhltnul za tři večery.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *