Sleva

Balíček RODINA

626,00  399,00 

Balíček dvou knih pro dospělé a jedné pro děti: román Můj svět v tobě (Renata Šindelářová), román Přežít svou smrt (Radka Zadinová) a gamebook Kdo zachrání planetu? (Renata Šindelářová, ilustrace Petra Šolcová)

PŘEDPRODEJ! Tento balíček je možné dodat až od poloviny července.

Kategorie:

Popis

Gamebook pro děti a dvě knihy pro dospělé s rodinnou tématikou ve výhodném balíčku. Každý z produktů lze zakoupit i samostatně.

Můj svět v tobě je psychologicko-ezoterický román o chlapci, jehož vize snad mohou zachránit ztracenou dívku. O rodičovské lásce a naději, která nás vždycky drží na nohou. O andělské pomoci, která přichází, i když v anděly nevěříme (ale děti ano!).

Přežít svou smrt je srdceryvný příběh dvou sester, jejichž životní cesty se nečekaně rozdělily, aby se po letech zase spojily. Kdo byla mlčenlivá Anna a proč Lucie jednoho dne utekla z domu, aby se po letech zase vrátila?

Kdo zachrání planetu? je gamebook pro děti od 9 let. Parta dětí se učí starat o přírodu a přitom se dozvídají spoustu zajímavostí. Kromě příběhu obsahuje každý dvoulist úkol, který je třeba vyřešit, než lze pokračovat v četbě. Úkol je vždy doplněn obrázkem.

Share Button

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Balíček RODINA”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *