Jen jeden svět

Lehce eroticky zabarvený román s ezoterickou tématikou a kriminální zápletkou.

Může ezoterička Bianka skutečně komunikovat s mrtvými? Pokud ano, smrt pro ni není konečná. A není to přesně ten důvod, proč by bez výčitek svědomí dokázala také zabít? Investigativní novinář Daniel nařkne mystičku z vraždy člověka, kterému Bianka smrt nejprve předpověděla. Náhoda, či úmysl?

Objednat knihu v e-shopu

RECENZE

TOPlist

Share Button

4 komentáře u „Jen jeden svět

  1. Kniha mě velmi bavila, zajímalo mě, co bude na další stránce, v další kapitole a jak to celé dopadne. Zkrátka, brzy si Vás svým příběhem chytí a až do poslední stránky nepustí. Připadalo mi to promyšlené do posledního detailu, obsáhlé, ale ne nudné a několikrát jsem se upřímně pobavil. Takže dle mého názoru je ta kniha moc povedená.
    Teď se chystám na volné pokračování „Můj svět v tobě“.

  2. Knížku jsem přečetla doslova jedním dechem. Ani ne tak kvůli kriminální zápletce, která mi přijde v knize druhořadá, ale hlavně proto, že je příběh psán čtivou formou. Nejvíc mě bavil popis charakterů jednotlivých postav, jejich myšlenkových pochodů, ale i vývoj osobnosti. Navíc se dějové linky jednotlivých postav nečekaně prolínají a kniha má překvapivý závěr … za mě rozhodně doporučuji. Po dlouhé době kniha od českého autora, která se dá číst 🙂

  3. Jen jeden svět byl se mnou u moře. A chválím… šlo to raz dva… moc příjemné čtení. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *