Novinka: Můj svět v tobě

Vnímá skutečně malý Leo paranormální jevy? Má nadpřirozené schopnosti, nebo jen bujnou fantazii, kterou v něm rozvíjí jeho matka spiritistka? Podaří se Leovi telepaticky zachytit myšlenky ztracené kamarádky Sofinky? Co si o tom myslí rodinný přítel Robert a jak do toho všeho zapadá Leův sociopatický otec Tomáš? Můj svět v tobě je příběh o tom, že i když se někdy zdá, že vše už je ztraceno, pořád nám zbývá naděje.

NOVINKA, která je volným pokračováním románu Jen jeden svět, můžete objednat za cenu 229 Kč, s poštovným zdarma u objednávek do 30.11.2019. PŘEJDI NA OBJEDNÁVKU – platba na fakturu předem, ev. dobírka za příplatek.

Share Button

Oáza klidu

V úterý 19. 11. 2019 vás zvu do literární kavárny Café Atrium v přízemí Chomutovské knihovny. Přečteme si pár úryvků, popovídáme si a zameditujeme, s hudedním doprovodem nasajeme atmosféru klidu a pohody. Těším se na vás!

Share Button

Duhová meditace

Postava Bianky z románu Jen jeden svět mě inspirovala k nahrávce duhové meditace. Skloubila jsem v ní vše, co mám ráda. Miluji duhu a miluji zvuk deště. Věřím léčivým i povzbuzujícím účinkům meditací. Přeji si, abychom všichni v sobě dokázali najít vnitřní klid a z něho vyplývající štěstí ze života. Přestože nejsou všechny dny krásné a veselé…

DUHOVÁ MEDITACE: YOUTUBE

Zdroj fotografie: pixabay.com
Share Button