Optimalizace webu

Pokud potřebujete pomoci s tvorbou webové prezentace nebo chcete zvýšit na svém webu čtenost, kontaktujte mě buď pomocí záložky KONTAKT nebo na tel. 604 601 982.

S čím vám mohu pomoci:

  • TVORBA NOVÉHO WEBU 

Potřebujete vytvořit nový web a nevíte, jak na to? Nemáte na to čas? Zřídím vám nový web od počátku až do konce. Zajistím doménu a hosting. Vytvořím kompletní vzhled vašich nových stránek. Vyfotografuji váš podnik či vaše výrobky.

  • OPTIMALIZACE STÁVAJÍCÍHO WEBU

Pokud vám váš web nepřináší dostatek klientského zájmu, zvýším přitažlivost vašeho webu úpravou obsahu. Rozšířím jej o unikátní recenze, články či rady pro klienty. Změním optimální SEO nastavení tak, aby bylo sympatické vyhledávačům. 

  • TVORBA ČLÁNKŮ NA OBJEDNÁVKU

I když vše funguje, je stále co zlepšovat a doplňovat. Za tímto účelem vám vytvořím originální recenze či PR články. Nabízím včetně možnosti umístění až na tři domény.

  • TEXTOVÉ NÁVRHY REKLAMNÍCH UPOUTÁVEK, SLOGANŮ, KATALOGŮ

Nejen z webů obchod je živ. I v přímém marketingu záleží na každém slovu.

  • DLOUHODOBÁ SPRÁVA VAŠEHO WEBU

Buďte bez starostí, všechno bude klapat bez vašich zásahů, web bude stále aktuální a bude používat nejnovější SEO nástroje.

Popište mi, co potřebujete (viz záložka KONTAKT) a já vám pošlu cenovou nabídku.

Orientační cena: 290 Kč –  590 Kč / hodinu práce nebo normostranu

Konkrétní cena se odvíjí od rozsáhlosti vaší poptávky a složitosti vašich nároků, proto vám  přesnou nabídku mohu vyhotovit až na základě vašich konkrétních požadavků.

MOJE REFERENCE

– viz web www.kapitalovesporeni.eu: tvorba nových a úprava původních textů (vyděláváme s vámi, ne na vás“)

– viz web www.naslouchamti.cz: příspěvky na blog na předem zadaná témata (spočinutí v klidné oáze porozumění“)

– viz web www.tendenceesence.cz: úprava a tvorba článků, popis kategorií zboží, popis vybraných výrobků (muži nemají jen své dny, mají i svou kosmetiku“)

TOPlist

Share Button